WŁAŚCIWA STRONA BŁOŃ! ZAPRASZAMY DO SKLEPU ORAZ SIEDZIBY STOWARZYSZENIA

Written by  wtorek, 19 listopad 2013 21:57

Szanowni Kibice! Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że po kilkunastu tygodniach przygotowań, już od najbliższej soboty - 23 listopada, zapraszamy Was do sklepu WŁAŚCIWA STRONA BŁOŃ, który stanie się jednocześnie nową siedzibą Stowarzyszenia!

Takiego miejsca brakowało na pasiastej mapie Krakowa już od bardzo dawna. Miejsca, w którym (mamy nadzieję!) każdy kibic Cracovii znajdzie coś dla siebie - od gadżetów elementarnych, takich jak szalik czy koszulka, przez szereg innych, mniejszych i większych.

Cieszymy się tym bardziej, ponieważ nowy sklep zlokalizowany jest nigdzie indziej, jak na naszym stadionie!

W asortymencie sklepu WŁAŚCIWA STRONA BŁOŃ znajdziecie gadżety Stowarzyszenia, Oficjalnego Internetowego Sklepu Cracovii - 1906.pl, firmy MadMan, Extreme Hobby oraz gadżety związane z naszymi Zgodami. Jesteśmy dopiero na początku działalności, naszym założeniem jest ciągle powiększanie oferty i rozbudowywanie asortymentu. Sklep w formie stacjonarnej, daje nam możliwość stworzenia pamiątek, których próżno było szukać do tej pory na stoiskach. Prosimy więc Was o wyrozumiałość, wszytko wymaga bowiem nakładu sporej ilości pracy i czasu. Wszelkie rady, pomysły i spostrzeżenia są mile widziane! Od soboty, będziecie mogli przekazywać je nie tylko za pośrednictwem internetu...

Ponadto, niezwykle ważną dla nas kwestią jest zlokalizowanie nowego sklepu i siedziby. Jest to dla nas duże wyróżenienie i z tego miejsca serdecznie dziękujemy MKS CRACOVIA SSA. To właśnie dzięki umowie z Klubem mogliśmy ulokować sklep na Ziemi Świętej. Mobilizuje nas to do jeszcze bardziej zintensyfikowanych działań, które będą przynosić korzyści całemu otoczeniu Cracovii.

Przejdźmy teraz do konkretów!

WŁAŚCIWA STRONA BŁOŃ otwiera dla Was swoje drzwi już w nadchodzącą sobotę - 23 listopada o godz. 10:00. Od tego momentu zapraszamy wszystkich na zakupy przez 6 dni w tygodniu. Sklep będzie czynny:

  • od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 18:00
  • w sobotę w godz. 10:00 - 14:00

WAŻNE! Ze względu na fakt, iż wejście do sklepu prowadzi przez bramy sektora D, w dni, w których rozgrywane będą mecze na stadionie, godziny otwarcia sklepu będą skrócone. Prosimy o kontrolowanie strony i FB, będziemy na bieżąco informować w jakich godzinach w tych dniach otwarty będzie sklep. Oczywiście stoiska na poszczególnych sektorach, które funkcjonowały do tej pory, będą działać nadal.

Z racji, iż już w drugim dniu funkcjonowania sklepu czeka nas spotkanie z Lechem, informujemy, że w poniedziałek - 25 listopada, obowiązywać będą sobotnie godziny otwarcia sklepu, czyli 10:00 - 14:00.

W sobotę możecie oczywiście liczyć na kilka bonusów, min.:

  • dla pierwszych 30 osób, które dokonają zakupu w WŁAŚCIWEJ STRONIE BŁOŃ, przygotowaliśmy upominek niespodziankę!
  • z kolei wszyscy, którzy w sobotę zrobią zakupy za kwotę co najmniej 50zł, wezmą udział w losowaniu piłki z autografami zawodniów pierwszej drużyny Cracovii!

Od siebie dodać mozemy tylko tyle, że jeżeli nawet nie planujecie w najbliższym czasie zakupów, to i tak warto zobaczyć WSB i "poczuć" klimat tego miejsca.

ZAPRASZAMY!

Read 15575 times Last modified on wtorek, 19 listopad 2013 23:24

Współpraca