Producent odzieży dla medyków. Fartuchy medyczne męskie.

oferta od Perfect Uniforms / szczegóły: https://perfectuniforms.pl/kategoria-produktu/odziez-medyczna/meska/fartuchy-meskie/


Odzież medyczna marki Perfect Uniforms to wysokiej jakości produkty, wykonane z komfortowych, przewiewnych i delikatnych dla skóry materiałów. W bogatym asortymencie znajdują się bluzy, spodnie, spódnice oraz czepki. Firma w sprzedaży posiada także fartuchy męskie i damskie. Poza tym można dokonać zakupu kompletu, czyli górnej i dolnej części garderoby. Specjaliści z Perfect Uniforms stworzyli kilka kolekcji, w których nie brakuje zarówno luźnych, jak i dopasowanych propozycji. W sklepie jest duża różnorodność fasonów i kolorów ubrań. Dzięki temu każdy z klientów może znaleźć produkt w pełni spełniający jego preferencje. Każdy z zaprojektowanych artykułów przechodzi przez restrykcyjne badania, co dowodzą certyfikaty potwierdzające spełnianie norm wymaganych przy produkcji odzieży ochronnej. Co więcej, marka Perfect Uniforms na indywidualne zamówienie dokonuje również personalizacji ubrań, poprzez umieszczenie loga bądź imion i nazwisk medyków. To doskonały sposób na wyróżnienie personelu na tle innych placówek.

Komfortowe fartuchy medyczne męskie

Fartuchy medyczne pełnią funkcję ochronną, a także podkreślają profesjonalizm lekarzy, skutecznie wyróżniając specjalistów pośród pozostałego personelu szpitalnego. W sklepie internetowym przedsiębiorstwa Perfect Uniforms znajdą Państwo klasyczne fartuchy medyczne męskie o prostym kroju. Dzięki czemu doskonale dopasowują się do każdej sylwetki. Fartuchy dla mężczyzn pracujących w służbie zdrowia marki Perfect Uniforms występują w kolorze białym. Jednak firma jest otwarta na propozycje i chętnie realizuje indywidualne projekty, uwzględniające na przykład zmianę koloru odzieży. Poza tym warto podkreślić, że we fartuchach męskich Perfect Uniforms umieszczone są praktyczne kieszenie oraz specjalna gumka na identyfikator, prezentujący dane i specjalizację lekarza. Oferta obejmuje również jednorazowe fartuchy, wykorzystywane w czasie operacji i zabiegów. Firma prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową, zapewniając konkurencyjne ceny. Na stronie znaleźć można także ubrania HoReCa, zakładu produkującego odzież dla osób z branży gastronomicznej.
dane firmy

Nazwa: Perfect Uniforms
Adres: Kasztanowa 6
62-051 Wiry, wielkopolskie

NIP: 9721071503

E-Mail: hello@perfectuniforms.pl
Telefon: + 48 609 495 410
Witryna: https://perfectuniforms.pl


dostępność

Poniedziałek08:00-19:00
Wtorek08:00-19:00
Środa08:00-19:00
Czwartek08:00-19:00
Piątek08:00-19:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte


mapa

by Refik
tylkocracovia.pl / 2024