Wygląd i zdrowie

Zwalczanie bólów kręgosłupa i leczenie rwy kulszowej w Poznaniuwww.lux-medica.com.pl/oferta-lux/zespoly-przeciazeniowe-i-bolowe-kregoslupa

>Lux-Medica

Gabinet Lux-Medica ma wiele zalet, a jedną z nich jest nowoczesne wyposażenie. Zarówno fizjoterapeuta, kręgarz, jak i osteopata, mają do swojej dyspozycji sprzęty, które pomagają w terapii i świetnie ją uzupełniają. Prądy TENS? Ultradźwięki? Magnetoterapia? A może fala uderzeniowa? Te opcje, jak i wiele więcej, znajdziesz w ofercie gabinetu Lux-Medica. Jednym z częściej wybieranych usług, jest leczenie rwy kulszowej oraz bólu kręgosłupa. Poznań i wiele jego dzielnic to obszar, gdzie specjaliści się poruszają i wykonują swoją pracę. Leczeniem rwy kulszowej gabinet zajmuje się już od wielu lat. Doskonale zna tę przypadłość, wie jak sobie z nią radzić i jakich metod leczenia użyć. Regularne korzystanie z usług specjalistów jest kluczem do uwolnienia się od bólu kręgosłupa czy rwy kulszowej, nawet tego przewlekłego. Choć wszyscy specjaliści, jakich znajdziesz w Lux-Medica, zajmują się głó . . .

Osiedle Przyjaźni 142
61-686 Poznań
wielkopolskie

Urządzenia do masażu wibracyjnegohttps://goodvibration.pl/

>Almara Sp. z o.o

Profesjonalne gabinety fizjoterapeutyczne, salony masażu, czy sale treningowe, to miejsca, w których zauważyć można dostępność masażerów wibracyjnych. Jednak dzięki marce GOODVIBRATION już dziś możesz korzystać z zalet wibroterapii i automasażu bez wychodzenia z domu. Almara Sp. z.o.o stworzyła bowiem niezwykły projekt, mający na calu poprawę jakości życia i funkcjonowania osób, które borykają się z bolesnym napięciem mięśni bądź po prostu szukają sposobu na utrzymanie swojego zdrowia w dobrej formie. Tak właśnie powstały produkty GOODVIBRATION, w tym grzejący masażer dłoni, masażer kolan, masażer oczu, czy pistolet do masażu mięśni. W sprzedaży znajduje się również duoball wibrujący, pojedyncza piłka do masażu, rękawy kompresyjne przeznaczone do presoterapii oraz różnego rodzaju rolki. Wałek do automasażu GOODVIBRATION jest produktem wielofunkcyjnym, ponieważ sprawdzi się do rozluźni . . .

Mozarta 3/627
02-736 Warszawa
mazowieckie

by Refik
tylkocracovia.pl / 2024