Ogród i mieszkanie

Usługi hydrauliczne / Waweraqua-thermal.pl

>Aqua-Thermal

Aqua-Thermal to firma, która specjalizuje się w branży hydraulicznej. Oferuje kompleksowe i szeroko pojęte usługi hydrauliczne. Wawer to główna dzielnica w Warszawie, w której firma pracuje. Swoją siedzibę ma w stolicy od wielu lat, a na rynku pracuje od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. To, między innymi, daje jej ogromną przewagę nad innymi firmami - ma nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale też szanuje swoją pracę, klientów oraz wykonuje zlecenia z pełnym zaangażowaniem. Usługi hydrauliczne są zawsze wykonywane z pełnym profesjonalizmem - szybko, rzetelnie i z gwarancją. A jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa i nie do końca wiesz, czy podołasz finansowo np. w kwestii zlecenia nowej instalacji sanitarnej, to również możesz w pełni liczyć na firmę Aqua-Thermal. Oferuje bezpłatne doradztwo i oszacowanie kosztów inwestycji. To firma z doświadczeniem, tradycjami umiejętnym podejśc . . .

Siemiatycka 5
01-312 Warszawa
mazowieckie

Syngrass - sprzedaż i montaż trawników syntetycznych na balkonwww.syngrass.pl/produkty/sztuczne-trawy/wedlug-zastosowania/sztuczna-trawa-na-taras/

>Syngrass

Firma Syngrass z Borkowic oferuje wysokiej jakości trawy sztuczne, które można zamontować w ogrodzie, na balkonie, tarasie, a także na polu golfowym bądź boisku. Są to produkty sprowadzone od renomowanych producentów z Europy, posiadające wymagane certyfikaty. Dzięki temu klienci mają gwarancję, że sztuczna trawa zamontowana na wybranym przez nich terenie jest trwała, a przede wszystkim bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych. Przedsiębiorstwo Syngrass poza dystrybucją sztucznej trawy zajmuje się również jej montażem. Specjaliści realizują zlecenia na obszarze takich miast jak Wrocław, Kraków, Warszawa, Katowice, Gdańsk i Łódź. Dotychczas wykonane projekty można podziwiać na stronie internetowej Syngrass. Zdjęcia przedstawiają również różnorodność dostępnych traw. Różnią się one odcieniami zieleni, gęstością, długością oraz miękkością źdźbeł. To pozwala dopasować sztuczną trawę, czy . . .

Chabrowa 2
62-053 Borkowice
wielkopolskie

by Refik
tylkocracovia.pl / 2024