Prawo i finanse

Ważna informacja dla kredytobiorców - wcześniejsze spłaty i zwrotyhttps://prawnieofinansach.pl/2021/10/31/wczesniejsza-splata-kredytu-a-zwrot-kosztow/

>Adam Piotrowski Biuro Doradztwa Prawnego

Biuro Doradztwa Prawnego z siedzibą w Gdańsku kieruje swoją ofertę, między innymi, do osób, które są lub były kredytobiorcami. Sprawy finansowe to temat bardzo szeroki i nierzadko skomplikowany, dlatego we wszelkich niejasnościach i wątpliwościach w tej kwestii warto udać się do specjalisty. Interesuje Cię temat, jakim jest wcześniejsza spłata kredytu, a zwrot kosztów? Jakie masz prawa i czego możesz żądać od banku? Czy zawsze należy Ci się zwrot kosztów? A jeśli tak, to, jak je odzyskać? Na te i wiele innych pytań otrzymasz odpowiedzi, umawiając się na spotkanie z prawnikiem z Biura Doradztwa Prawnego. Wcześniejsza spłata kredytu, a zwrot kosztów to ostatnio bardzo gorący temat, którym interesuje się wielu kredytobiorców. Najważniejsze jednak to udać się na konsultację do osoby, która jest kompetentna i ma szeroką wiedzę w tym zakresie. Pomoc doświadczonego prawnika może wiele zdział . . .

Kopernika 17
80-208 Gdańsk
pomorskie

Wycena gruntów i nieruchomości - Warszawahttps://www.dual-wyceny.pl/#zakres-uslug

>DUAL Paloma Cieszkowska

Planują Państwo sprzedać bądź kupić dom? A może ubezpieczyć nieruchomość? W każdym tym przypadku potrzebna będzie pomoc profesjonalnego rzeczoznawcy majątkowego, takiego jak DUAL Paloma Cieszkowska. To wykwalifikowana, a przede wszystkim doświadczona osoba z ponad dwudziestoletnią praktyką w zawodzie, która szacuje wartość nieruchomości oraz działek. Wycena gruntów znacznie różni się od wyceny mieszkań, domów, lokali, czy przedsiębiorstw. Na końcowy rezultat wpływ mają bowiem inne czynniki. Jednak buro DUAL dokonuje szczegółowych analiz, aby uzyskane efekty pracy były jak najbardziej rzetelne. Specjalistka obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych, w tym banki, urzędy państwowe czy działalności deweloperskie. Warszawa jest miejscem, w którym znajduje się siedziba DUAL. Jednak rzeczoznawca majątkowy Paloma Cieszkowska współpracuje również z osobami pochodzącymi . . .

Bożka Arki 4/23
01-464 Warszawa
mazowieckie

by Refik
tylkocracovia.pl / 2023